Volné pracovní pozice

Do týmu DOMA V LESE hledáme nové kolegyně a kolegy na HPP či zkrácený úvazek na následující pozice:  

UČITELKA/ UČITEL 1. stupně ve Svobodné ZŠ v Libníči                                                                                                           

Do Svobodné ZŠ hledáme učitele/ učitelku 1. stupně s nástupem od září 2021 na plný či zkrácený úvazek. Škola se nachází v obci Libníč (cca 8 km od Českých Budějovic). Od uchazečů očekáváme zákonem stanovené vzdělání, otevřenou mysl, soulad s filozofií a konceptem školy, společenský přehled, osobnostní vyzrálost a ochotu se dále sebevzdělávat. Zájemci prosím posílejte své životopisy a motivační dopisy/videa na prace@domavlese.cz. Dle došlých CV proběhne výběrové řízení v dubnu/květnu 2021. Uchazeči, kteří nesplní pedagogické vzdělání, nebudou na výběrové řízení pozváni a z kapacitních důvodů jim nebudeme na inzerát odpovídat. Děkujeme za pochopení! 

ŠKOLNÍ ASISTENT ve Svobodné ZŠ v Libníči   

S nástupem od září 2021 hledáme školního asistenta pro 1. stupeň ZŠ. Uchazeč musí splnit zákonem stanovené vzdělání, souznít s konceptem školy a mít partnerský přístup k dětem. Hledáme člověka, který nehodnotí, má otevřenou mysl a zároveň i organizační zdatnost v administrativních úkolech, které jsou nedílnou součástí jeho pracovní náplně. Zájemci prosím posílejte své životopisy a motivační dopisy/videa na prace@domavlese.cz. Dle došlých CV proběhne výběrové řízení v dubnu/květnu 2021. 

PRŮVODKYNĚ/ PRŮVODCE v lesní školce na Srubci/ v Třísově

Do našich lesoškolkařských řad hledáme posily na pozici průvodkyně/ průvodce a to pro děti ve věku 3-6 v lesní školce na Srubci a v Třísově. Nástup možný dle domluvy. Od uchazečů očekáváme laskavý přístup k dětem, komunikační dovednosti směrem k rodičům, radost z každodenního pobytu venku, schopnost vytvářet a realizovat předškolní vzdělávací program a odpovídající SŠ/VŠ vzdělání pro předškolního pedagoga či kvalifikaci chůvy. Zájemci posílejte své životopisy a motivační dopisy/videa na prace@domavlese.cz. Výběrové řízení proběhne v dubnu/květnu 2021 dle došlých životopisů.