Volné pracovní pozice

Do týmu DOMA V LESE hledáme nové kolegyně a kolegy:

CHŮVA v lesní školce v Třísově/ na Srubci

Do našich lesoškolkařských řad hledáme posily na pozici chůva a to pro děti ve věku 2-6 do lesní školky v Třísově a na Srubci. Nástup ihned/ dle domluvy na plný či zkrácený úvazek. Od uchazečů očekáváme laskavý přístup k dětem, komunikační dovednosti směrem k rodičům, radost z každodenního pobytu venku, schopnost vytvářet a realizovat předškolní vzdělávací program a kvalifikaci chůvy. Nabízíme mzdu 25.000-27.000 Kč a 6 týdnů dovolené. Zájemci posílejte své životopisy a motivační dopisy/videa na prace@domavlese.cz. Výběrové řízení proběhne co nedjříve dle došlých životopisů, proto neváhejte a ozvěte se nám! 

UČITEL/-KA v lesní školce v Třísově/ na Srubci

Do lesní školky v Třísově a na Srubci přijmeme učitele MŠ, kteří mají rádi děti, přírodu, týmovou spolupráci a otevřenou mysl! Hledáme outdoorové nadšence, pro které je práce s dětmi v přírodě jejich snem, rozumí alternativnímu vzdělávání, jsou laskaví, komunikačně zdatí a mají chuť pracovat! Požadujeme pedagogické vzdělání (pedagogická SŠ, předškolní pedagogika VŠ...). Nabízíme mzdu 28.000-30.000 Kč a 8 týdnů dovolené. 

Nástup možný ihned, příp. dle domluvy, práce na HPP či zkrácený úvazek. Výběrové řízení proběhne co nejdříve podle došlých životopisů, proto neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve! Na prace@domavlese.cz posílejte neje svá CV, ale i motivační dopisy/videa. Těšíme se na nové kolegy a kolegyně!

Aktualizováno 17.1.2022