MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

ředitelka LMŠ a průvodkyně

Žaneta žije lesní školkou od roku 2014 a od té doby se její vášeň pro děti a přírodu jen prohlubuje. Vystudovala toho spoustu- třeba němčinu, společenské vědy, pedagogiku volného času a učitelství pro mateřské školy. Les by za nic nevyměnila, je v něm jako doma. Učit se od ní můžeme všichni, její neskonalý optimismus a dobrá nálada hory přenáší!

MARCELA SMRČKOVÁ

MARCELA SMRČKOVÁ

průvodkyně LMŠ Srubec

Marcelu znají děti z nové školky na Srubci, kde je jim klidnou oporou a kamarádkou. Nic jí jen tak nevyvede z míry, práci s dětmi uprostřed přírody si zkrátka užívá. Zkušenosti získala zejména hlídáním dětí a prací v jeslích. K dětem přistupuje empaticky a ráda jim vypráví příběhy a dobrodružná příběhy.

LÍDIA SMUTNÁ

LÍDIA SMUTNÁ

provozní

Lída je ta správná kouzelnice, kterou můžete spatřit na několika místech zároveň. Stará se totiž o obě školky i školu, pečuje o zvířata na pozemku v Třísově, uklízí, zvelebuje a zodpovídá za to, aby bylo všude čisto a útulno. Navíc umí fantasticky vyprávět pohádky v maďarštině!

MGR. et MGR. ADÉLA KUČEROVÁ

MGR. et MGR. ADÉLA KUČEROVÁ

zakladatelka, místopředsedkyně spolku a zahradnice

Adéla je půlkou duše celého projektu Doma v lese. Ke zděšení všech neustále vymýšlí nové věci a projekty a má ráda kolem sebe lidi, kteří jsou zapálení pro věc stejně jako ona. Pokud zrovna nesedí v kanceláři, odpočívá prací na zahradách obou školek nebo dolaďuje interiér školy. Ze všech administrativních oblastí ji nejvíce baví marketing a PR. 

MGR. PETR NOVOTNÝ, M.A.

MGR. PETR NOVOTNÝ, M.A.

zakladatel, předseda spolku a občasný průvodce

Petr je druhou půlkou duše celého projektu Doma v lese. Se zděšením dotahuje vše, co Adéla rozrýpá a nedotáhne. Ve spolku se věnuje zejména věcem pozemským, jako jsou finance či jednání s úřady. Zároveň se věnuje aktivně pedagogice a z tohoto pohledu bdí nad vším, co se ve školce či ve škole šustne. Často také pracuje na našich latifundiích, aby se dětem, rodičům i učitelům v našich prostorách líbilo.