MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

ředitelka LMŠ

Žaneta žije lesní školkou od roku 2014 a od té doby se její vášeň pro děti a přírodu jen prohlubuje. Vystudovala toho spoustu- třeba němčinu, společenské vědy, pedagogiku volného času a učitelství pro mateřské školy. Les by za nic nevyměnila, je v něm jako doma. Učit se od ní můžeme všichni, její neskonalý optimismus a dobrá nálada hory přenáší!

Bc. Sabina ŠTĚPÁNKOVÁ

Bc. Sabina ŠTĚPÁNKOVÁ

průvodkyně LMŠ Srubec

Sabča prožila dětství skautingem, tancováním a zpíváním. Tanec ji neopustil a v patnácti letech odešla studovat taneční konzervatoř do Prahy, kde strávila sedm let. Ale domov je domov, vrátila se do rodných Českých Budějovic, kde vystudovala předškolní pedagogiku na Jihočeské univerzitě. Jelikož veškeré aktivity s malými dětmi Sabču nesmírně baví, tak si své znalosti prohlubuje a podstupuje praxi jako instruktor plavání kojenců a předškolních dětí. Do lesní školky se moc těší a bere to jako velké dobrodružství , které bude prožívat společně s dětmi.

Bc. Lenka Zemanová

Bc. Lenka Zemanová

průvodkyně LMŠ Srubec

Lenka trávila své dětství u babičky a dědy v malebných Hartmanicích v Jižních Čechách. Každý víkend a prázdniny byla s místními dětmi venku, v lukách, okolo rybníků a kolem návsi, domu se chodilo až za tmy. To vše formovalo její vztah k přírodě a životu vůbec. Má ráda dobrodružství, jen tak se ničeho nezalekne, žila několik let i v Londýně. Vystudovala předškolní pedagogiku na JČU a nyní se snaží zprostředkovat malým kamarádům to, co prožila ona sama. Miluje tanec, hudbu a život. Sama je už maminkou a děti považuje za své průvodce, které ji k mnohému inspirují. Hlavně nezapomínejme žít tady a teď s dětskou lehkostí a radostí, to je její motto.