MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

ředitelka LMŠ

Žaneta žije lesní školkou od roku 2014 a od té doby se její vášeň pro děti a přírodu jen prohlubuje. Vystudovala toho spoustu- třeba němčinu, společenské vědy, pedagogiku volného času a učitelství pro mateřské školy. Les by za nic nevyměnila, je v něm jako doma. Učit se od ní můžeme všichni, její neskonalý optimismus a dobrá nálada hory přenáší!

Bc. ADÉLA LUPTÁKOVÁ

Bc. ADÉLA LUPTÁKOVÁ

průvodkyně LMŠ Srubec

Pro Adélu je pobyt v přírodě naprosto přirozenou součástí života. Pochází ze Šumavy, kde vyrostla v krásné přírodě okolo Lipenského jezera a tam se také začala věnovat rozličným sportům a aktivitám. Po nabytých zkušenostech jako instruktorka plavání pro děti, au pair v zahraničí a instruktorka na školách v přírodě, se rozhodla pro práci v lesní školce. Nejvíce jí s dětmi baví objevování každodenní zábavy, která se dá zažít jen venku. 

Bc. Sabina ŠTĚPÁNKOVÁ

Bc. Sabina ŠTĚPÁNKOVÁ

průvodkyně LMŠ Srubec

Sabča prožila dětství skautingem, tancováním a zpíváním. Tanec ji neopustil a v patnácti letech odešla studovat taneční konzervatoř do Prahy, kde strávila sedm let. Ale domov je domov, vrátila se do rodných Českých Budějovic, kde vystudovala předškolní pedagogiku na Jihočeské univerzitě. Jelikož veškeré aktivity s malými dětmi Sabču nesmírně baví, tak si své znalosti prohlubuje a podstupuje praxi jako instruktor plavání kojenců a předškolních dětí. Do lesní školky se moc těší a bere to jako velké dobrodružství , které bude prožívat společně s dětmi.

Bc. MONIKA MADZIOVÁ

Bc. MONIKA MADZIOVÁ

průvodkyně LMŠ Srubec

Monika je v přírodě jako ryba ve vodě, obdivuje její krásy a bohatství. Ráda sbírá bylinky. S dětmi má mnoho zkušeností - pracovala ve škole jako vychovatelka ve školním klubu a také jako dobrovolnice ve volnočasovém centru pro děti v Mexiku. Na malých kamarádech se jí líbí jejich bezprostřednost, schopnost radovat se ze života a nadchnout se pro každou maličkost. Těší se, až toto vše bude moci prožívat uprostřed krásné přírody společně s nimi.

LÍDIA SMUTNÁ

LÍDIA SMUTNÁ

provozní

Lída je ta správná kouzelnice, kterou můžete spatřit na několika místech zároveň. Stará se totiž o obě školky i školu, pečuje o zvířata na pozemku v Třísově, uklízí, zvelebuje a zodpovídá za to, aby bylo všude čisto a útulno. Navíc umí fantasticky vyprávět pohádky v maďarštině!