MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

ředitelka LMŠ

Žaneta žije lesní školkou od roku 2014 a od té doby se její vášeň pro děti a přírodu jen prohlubuje. Vystudovala toho spoustu- třeba němčinu, společenské vědy, pedagogiku volného času a učitelství pro mateřské školy. Les by za nic nevyměnila, je v něm jako doma. Učit se od ní můžeme všichni, její neskonalý optimismus a dobrá nálada hory přenáší!

BC. MICHAELA PODZIMKOVÁ

BC. MICHAELA PODZIMKOVÁ

průvodkyně LMŠ Třísov

Míša pochází z nejzápadnějšího městečka jménem Aš. Posledních pár let ji život stále více táhl na jih Čech, až se sem nadobro přestěhovala a začala pracovat v naší lesní školce. V lese si Míša s dětmi užívá každou společnou chvilku, má pocit, že ta správná dobrodružství se dají prožít jen v inspirativním prostředí lesa. Příroda ji nikdy neomrzí, ráda ji objevuje s malými kamarády v každém ročním období.

JANA VILÍMOVÁ

JANA VILÍMOVÁ

průvodkyně LMŠ Třísov

Jana tráví s dětmi většinu svého času a když ji zrovna nepotkáte v lesní školce, tak s dětmi- těmi menšími i většími- trénuje profesionálně tanec již devátým rokem. Jana sbírala zkušenosti jako jako chůva v rodině, ale i na letních táborech a tanečních soustředěních pro děti. Od mala vyrůstala na vesnici, takže být venku v přírodě je pro ni naprostou součástí života. Ráda sbírá houby, toulá se po rozkvetlých loukách a to vždy s písničkou na rtu!

Ing. Eva Kratochvílová

Ing. Eva Kratochvílová

PRŮVODCE LMŠ TŘÍSOV

Eva vyrostla v jižních Čechách v krásném prostředí Soběnovské vrchoviny, kde zkoumala hluboké lesy a tajemnou řeku Malši. Protože ji to venku vždycky bavilo, vystudovala agroekologii na JČU. Na myšlenku pracovat v mateřské škole ji přivedly její vlastní děti, proto nyní studuje předškolní pedagogiku. Od září 2022 vyměnila kancelář a počítač za čerstvý vzduch, ale především za spoustu nových kamarádů, se kterými s radostí objevuje Podkletí.

LÍDIA SMUTNÁ

LÍDIA SMUTNÁ

provozní

Lída je ta správná kouzelnice, kterou můžete spatřit na několika místech zároveň. Stará se totiž o obě školky i školu, pečuje o zvířata na pozemku v Třísově, uklízí, zvelebuje a zodpovídá za to, aby bylo všude čisto a útulno. Navíc umí fantasticky vyprávět pohádky v maďarštině!