MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

MGR. ŽANETA TESAŘOVÁ

ředitelka LMŠ

Žaneta žije lesní školkou od roku 2014 a od té doby se její vášeň pro děti a přírodu jen prohlubuje. Vystudovala toho spoustu- třeba němčinu, společenské vědy, pedagogiku volného času a učitelství pro mateřské školy. Les by za nic nevyměnila, je v něm jako doma. Učit se od ní můžeme všichni, její neskonalý optimismus a dobrá nálada hory přenáší!

BC. MICHAELA PODZIMKOVÁ

BC. MICHAELA PODZIMKOVÁ

průvodkyně LMŠ Třísov

Míša pochází z nejzápadnějšího městečka jménem Aš. Posledních pár let ji život stále více táhl na jih Čech, až se sem nadobro přestěhovala a začala pracovat v naší lesní školce. V lese si Míša s dětmi užívá každou společnou chvilku, má pocit, že ta správná dobrodružství se dají prožít jen v inspirativním prostředí lesa. Příroda ji nikdy neomrzí, ráda ji objevuje s malými kamarády v každém ročním období.

Vojtěch Troup

Vojtěch Troup

PRŮVODCE LMŠ TŘÍSOV

Vojta vyrostl v klášteře ve Zlaté Koruně, obklopen lesy a loukami Podkletí, které formovaly jeho dětství a předurčily jej k častému pobytu venku v přírodě. Ohledně možnosti pracovat v lesní školce neváhal ani minutu, přesně věděl, že je to přesně ta cesta, po které se chce profesně dále vydat. Od té doby s malými i většími lesoškolkaři běhá po třísovském lese, objevuje s nimi kouzlo všedního dne i nevšedních přírodních krás a raduje se z každého okamžiku stráveného venku. Vojta hraje výborně nejen na kytaru, ale i na flétnu, obě harmoniky a lesní roh!

LÍDIA SMUTNÁ

LÍDIA SMUTNÁ

provozní

Lída je ta správná kouzelnice, kterou můžete spatřit na několika místech zároveň. Stará se totiž o obě školky i školu, pečuje o zvířata na pozemku v Třísově, uklízí, zvelebuje a zodpovídá za to, aby bylo všude čisto a útulno. Navíc umí fantasticky vyprávět pohádky v maďarštině!