Mgr. Vendula Albrechtová

Mgr. Vendula Albrechtová

Průvodkyně LMŠ U Špačků

Vendula se moc těší na podzim, v září totiž přivítá své dětské kamarády ve zcela nové pobočce U Špačků!  V pedagogickém světě se pohybuje v podstatě celý život. V Praze vystudovala FTVS a od učení dospělých na vysoké škole, výuky angličtiny všech věkových kategorií, se skrze své vlastní dvě děti dostala až k předškolní pedagogice, kterou vystudovala v Obratani a kde i vyučuje. Na práci s dětmi ji láká objevování čisté dětské duše v souladu s přírodou. Miluje pohyb a přírodu v každém ročním období a jejím přáním je být dětem respektujícím průvodcem na jejich jedinečné cestě životem. 

LUCIE ZAVADILOVÁ

LUCIE ZAVADILOVÁ

Kdyby se umění vytvořit ze všeho možného něco zajímavého a najít dobrodružství během procházky venku bralo jako kouzlení, byla by Lucka ukázkovou čarodějkou. Jejím velkým koníčkem byl dlouhá léta oddíl Lesní záře, ve kterém se později stala jednou z vedoucích. Připravuje tábory a oddílový časopis. Práce s lidmi ji vždy těšila, ale s těmi menšími je to teprve ta správná zábava! Lucie se dětem věnuje dlouhodobě v rámci volnočasových a mimoškolních aktivit. Mezi její nejsilnější stránky patří výtvarné a umělecké techniky, které u dětí dlouhodobě rozvíjí.

LÍDIA SMUTNÁ

LÍDIA SMUTNÁ

Lída je už léta neodmyslitelnou součástí našeho spolku. Narodila se na pomezí Slovenska a Maďarska, ale více jak 25 let žije v Čechách v malebném Podkletí. K přírodě má tak velmi blízko, stejně jako k malým kamarádům ve školce. Vídat ji můžete vždy s úsměvem na rtech a nezkazí žádnou legraci. Navíc umí fantasticky vyprávět pohádky v maďarštině!