Informační schůzka o Svobodné ZŠ 17.2.

Vybíráte pro své dítě školu a rádi byste zjistili, jak to u nás chodí? Přijďte na informační večer pro rodiče přímo k nám do školy!

Více informací

Krásné Vánoce a úžasný rok 2020!

Krásné Vánoce a mějte se rádi i v roce 2020!

Více informací

Volné pracovní pozice ve Svobodné ZŠ

Pojď s námi do toho a přidej se k naší partě ve Svobodné ZŠ! 

Více informací

Bylinky proti stresu a výroba hořčíkového krému 5.12.

Ponořte se s námi do světa bylinek, které mohou zmírnit váš (nejen předvánoční) stres! Společně si vyrobíme hořčíkovou mast, která nám pomůže zklidnit naše tělo i mysl! 

Více informací

Cestovatelské promítání- freeride na Kamčatce 21.11.

Freeride lyžování na Kamčatce? Nepopsatelný zážitek, který se nám alespoň trochu pokusí přiblížit cestovatel, dobrodruh, umělec a náš lesoškolkařský tatínek Michal Trpák! 

Více informací

Adventní tvoření a čarování s diáři KOUZELNÝ ROK 29.11.

Spisovatelka Pavla Soletka Krátká opět u nás U Beránka! Tentokrát se svou novinkou- úžasnými diáři KOUZELNÝ ROK! Chybět nebude vánoční tvoření, dobrá atmosféra a autorské čtení!

Více informací

Divadelní představení pohádky ZUNA 16.11.

Přijďte si s námi užít loutkové představení divadla CONTINUO! Pohádka pro menší i větší publikum na vás bude čekat v sobotu 16.11. od 10 hod v domě U Beránka.

Více informací

Keramické tvoření 23.11.

Kulatý stůl v domě U Beránka opět ožije- předvánočním vyráběním keramiky, které je určeno pro děti ve věku 5-10 let. U toho nesmíte chybět!

Více informací

Nové lesní noviny do každé rodiny!

Zajímá vás, co vše hýbe lesoškolkařským světem a co se děje ve Svobodné základní škole? Pokud nechcete ztratit přehled, tohle číslo vás nesmí minout! 

Více informací

Den dětí v domě U Beránka s knihou Vincek, vlk a Lucinka

Srdečně vás zveme na oslavu dne dětí s pavoučkem Vinckem a novou knihou Pavly Soletky Krátké- Vincek, vlk a Lucinka. Po autorském čtení si užijeme společné tvořivé dílny a své hlavy si ozdobíme květinovými věnci. Minulý rok byl účast hojná, tak to letos zopakujte!... Více informací

Výsledky zápisu do ZŠ a LMŠ pro školní rok 2019/2020

Výsledky zápisu do Svobodné ZŠ a LMŠ pro školní rok 2019/2020!

Více informací
1 2